Paykasa Sanal Kart

 

 


Sanal ortamda ödeme yapılması için tercih edilen kart seçenekleri arasında paykasa ön ödemeli olarak güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlamaktadır. 16 haneli numara tek kullanımlık olduğundan bu şekilde yapılacak olan ödemeler için ihtiyaç duyulan miktarda kart satın alınarak ödeme işlemi verilen kart numarası ile yapılmaktadır. Kart satın almak isteyenler paykasa satın al seçeneğini kullanarak bu şekilde ödeme işlemlerini sorun yaşamadan daha güvenli olarak kart üzerinden yapabilirler.

Sanal Kart Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Banka ve kredi kartı kullanmadan online alışverişlerde ödeme işlemi yapmak isteyenlerin tercih ettiği astropay paykasa kart al kart sanal kart seçenekleri arasında yer almaktadır. Ön ödemeli işlem yapılmasını sağladığından özellikle online alışverişlerde kullanılması için tercih edilen sanal kart seçenekleri herhangi bir sorun yaşanmadan işlemin kolayca yapılmasını sağlamaktadır. Satın alma işlemi yapmak isteyenler sistem üzerinden işlem yaparak bu şekilde istedikleri miktarda alım yaparak ödemelerini yapabilirler.

Paykasa Kartın Avantajları
Paykasa kart kullanıcıları ödeme işlemlerini online ortamda yapacakları durumlarda tek kullanımlık alacakları kart numarası ile kolayca yapabilirler. Aynı şekilde paykwik kart ile de ödeme işlemleri güvenli olarak sorun yaşanmadan yapılabilir. Tek kullanımlık kart numarası ile ön ödemeli olarak yapılan ödeme işlemleri sayesinde daha güvenli işlem yapılmaktadır. Kredi kartı kullanmak yerine daha etkili sanal ödeme seçeneği olarak tercih edilen bir seçenek olmaktadır.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Paykasa Sanal Kart”

Leave a Reply

Gravatar